בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
למי אסי עזר? 
 
 פעמיים אסי. עזר    צילום: איתן טל    
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

גם רייטינג וגם פנאי פלוס רצו את אסי עזר אבל רק אחד קיבל אותו חי. רייטינג: אנו נותנים ערך מוסף. פנאי פלוס: "הראיון הבלעדי שלנו עם אסי עזר הוא נוק אאוט מוחץ לכל ניסיון חיקוי זול". פרק נוסף במלחמת העולמות סביב "האח הגדול", גרסת הפרינט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מלחמת העולמות בין שבועוני הבידור רייטינג ופנאי פלוס מתגייסת לקרב נוסף, הפעם על רקע איך לא, תוכנית הריאליטי האח הגדול. ל-nana10 נודע כי בשבוע הקרוב יפרסמו שני השבועונים במקביל כתבות ענק עם מנחה התוכנית אסי עזר. מקרי? לא בטוח. בעוד אסי עזר החתום בקשת יופיע בשער פנאי פלוס במסגרת "חלוקת הטאלנטים לעיתונות", נאלצו ברייטינג לקיים כתבה על האיש, מבלי שהוא יימצא בסביבה, תחת ההגדרה האמורפית "כתבת פרופיל". האם מדובר באמירה של ירון טן ברינק, עורך רייטינג החדש שזהו לו הגיליון הראשון בקרליבך לאחר שנים של עבודה בקבוצת ידיעות?

התוצאה היא בכל מקרה שבפנאי פלוס, ולא בפעם הראשונה, יקדמו את עזר באמצעות כתבת שער מקיפה שנסגרה מראש ואילו רייטינג כפי הנראה ידדה מאחור באמצעות כתבת תחקיר אודות מה שמכנים בעיתון "הערך המוסף שמביא איתו הטאלנט בשנת הפריצה האמיתית שלו".

גורמים ברייטינג הכחישו היום בכל תוקף שהכתבה שתפורסם בגיליון הקרוב הוקדמה במטרה להתנגח ביריבם המר והנמכר. "הכתבה עם אסי תוכננה מראש לצאת בגיליון הקרוב ולו מפני שמבחינת הכרונולגיה של התוכנית אין ממש ברירה שהרי הגמר הגדול יערך בשבוע הבא. העיסוק בסוגיית אסי מעניין בלי קשר", אמרו אותם גורמים, "הוא אחד הזוכים המרכזיים בתוכנית, אולי אפילו יותר מיוסי בובליל. עזר הוא המנחה של התכנית הנצפית במדינה וכעיתון שמתעסק באספקטים הברנז'אים של התעשייה, יש הרבה דברים שאפשר לתת כערך מוסף מבלי שהמרואיין בהכרח נמצא".
 

ומי עגן במרינה?


 צילום: יח"צ 
 
מקרה עזר אינו הפעם הראשונה בה כתוצאה ממלחמה על כוכבי ריאליטי התוצאה הסופית היא כפילות כתבות או אפילו שער זהה. לפני כשנה ארע מקרה דומה כאשר מתמודדת הישרדות מרינה קבישר כיכבה אף היא על שני השערים של פנאי פלוס ורייטינג במקביל. גם אז באורח פלא כתבת השער לקבישר שניתנה לפנאי פלוס כללה ראיון עם המתמודדת וברייטינג הסתפקו בכתבת פרופיל. לאחר בירור התגלה כי בשל אי הבנה של שני המגזינים ומחלקת היח"צ של ערוץ 10 תואם ראיון עם המתמודדת לשניהם. בשל המצב שנוצר נאלצו ברייטינג לוותר על הראיון ובמקום זה החליטו להכין כתבת פרופיל אודות המתמודדת.

גם אז ההערכות היו כי לאחר ששמעו ברייטינג על פרסום הכתבה עם מרינה החליטו להקדים את כתבת פרופיל תחת האינטרס המובהק: להקדים את המתחרים. ברייטינג טענו אז כי הם לא מסתפקים בראיון מתקתק אלא מעוניינים בסיפור האמיתי (מה שלא הפריע להם לקרוא לכתבה "התחת של המדינה" ולהתגאות בתמונת שער חושפנית במיוחד) ובפנאי פלוס, הביאו את מרינה האמיתית. בנוסף, לפני שבועיים בלבד, "עקץ" שרון אלכסנדר את שני השבועונים והתראיין לשניהם במקביל.

מרייטינג נמסר כי הם אינם מעוניים להגיב על כתבות שטרם פורסמו.

נירית וייס, עורכת פנאי פלוס, מסרה בתגובה: "לקוראים ברור מי המגזין החזק שמביא את המרואיינים והסיפורים הבלעדיים בעקביות. הראיון הבלעדי שלנו עם אסי עזר, שיתפרסם השבוע, הוא נוק אאוט מוחץ לכל ניסיון חיקוי זול. אסי נתן את ראיון חייו ולא השאיר אבן הפוכה, כולל בסוגיות מאוד קשות שעלו ב'האח הגדול' ובחייו האישיים".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by