בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון בשידור 
אחים ומתפוקקים 
 
ראשון בשידור |
 
דוד ורטהיים

עוד שבוע של אחים גדולים, חנונים זוכים ושבוע סוף אחד, שמתחיל לצבור תאוצה. רייטינג שבועי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זה היה שבוע נוסף בו ניצח "האח הגדול" שהמשיך לתפוס את 2 המקומות הראשונים בטבלה, עם שינוי אחד – משבוע לשבוע מסתמן שמדובר בתוכנית הנצפית ביותר (בממוצע) בערוץ 2 בשנים האחרונות. מתחילת העונה "האח הגדול" מוביל עם 7 תוכניות מעל שלושים אחוז רייטינג, מה שמציב את הזכיינית קשת במקום הראשון בדירוג השבועי 17 שבועות ברציפות. והשבוע, ביום ראשון צפו בשידור הערב של האובססיה הלאומית 33.1%. במילים אחרות, קרוב למיליון איש, אישה וילד צפו בהצגת הדיירים החדשים לראשונה. בהקשר זה קשת מדווחת גם כי שיא רייטינג נרשם באותו משדר בקרב ילדים, נוער והשכלה גבוהה. בשלישי, רשמה התוכנית שיא נוסף והתעלתה על עצמה אפילו עוד כאשר הגיעה לפסגה עונתית חדשה של 33.7%.

זו לא ההצלחה היחידה של הזכיינית בשבוע החולף. "מונית הכסף" בשידור לקט מיוחד, הצליחה אף היא לשמור על ממוצע העונה ולקטוף 2.1% רייטינג, מה שהכניס אותה למקום השישי בטבלה השבועית. עם זאת, מעבר לשתי התוכניות הללו, קשת לא מצליחה להכניס השבוע שום נציגות נוספת לטבלה. אז נכון שהשיאים שייכים לה, ובמונחים מספריים (או זמן פרסום) שתי תוכניות "האח הגדול" שוות ערך לחמישה מפרצי אהבה או ארבעה גמרים של "היפה והחנון", אבל עדיין נוצרת תחושה שיש קשת בעננים אך הרגליים לא באדמה. את שאר המקומות בטבלה כובשת כאמור רשת, בראשה הקאמבק המזהיר של כלבוטק בשבוע שעבר. מיושן או לא, מיותר או לא, רפי גינת ככל הנראה עשה את זה שוב עם 28.9%. לא "האח הגדול" אבל בהחלט גדול. מיד אחרי כלבוטק מתברגת במקום הרביעי העונה החדשה של "החיים זה לא הכל", שאולי לא מייצרת באזז או כוכבים נוצצים, אבל שומרת על ממוצע גבוה, שלא לומר הגבוה ביותר לסיטקום ישראלי מאז ומעולם. העם מסתבר, אוהב את קושניר מנחה אבל לא פחות משחק ומשתתף. בכלל ניתן לומר שישנם ניצנים שרשת מתעוררת לחיים אחרי תקופה ארוכה של חושך. הזכיינית הצליחה להכניס בשבוע הקודם 4 נציגויות לטבלה השבועית, וזה בלי אולפן שישי של יאיר לפיד המשודר אף הוא ביום שלה. השאר הם כצפוי "מפרץ האהבה" ו"שבוע סוף" שמתייצבת על 21.1%.

בגזרת ערוץ 10 חל בסוף השבוע האחרון מהפך עם גמר "היפה והחנון", שניצח את "מפרץ האהבה" של ערוץ 2 עם ממוצע של 18.7% ופיק של 23%. בתת גזרת החדשות, מהדורות השישי לא הפתיעו. כנראה שהויתור המשותף והמקביל על יגאל עמיר קיזז לשניהם את אותם נתחי צפייה, והשאיר את לפיד, דרוקר ושלח, בממדים הטבעיים שלהם. "שישי" של ערוץ 10 נהנה מ-7.9%, ו"אולפן שישי" של ערוץ 2 נהנה מ-19.3% ממושמעים. דווקא "שבוע סוף" ממשיכה את עליית המדרגה שהחלה בשבוע שעבר ומקבלת 21.1%. לא "ארץ נהדרת" אבל גם לא "גריז".

העשירייה הפותחת

1) האח הגדול 2008 – הדחה - קשת 33.7%
2) האח הגדול 2008 - קשת - % 33.1
3) כלבוטק - רשת - % 28.9
4) החיים זה לא הכל – רשת - % 24.8
5) חדשות 2 - % 22.7
6) מונית הכסף לקט – קשת - 22.1%
7) מפרץ האהבה - חמישי - רשת 22%
8) שבוע סוף – רשת - % 21.1
9) חדשות 2- אולפן שישי 19.7%
10) חדשות 2 – שבת 18.8%
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by