בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון בשידור 
פילפל מיטר 
 
 שוב שיא, הפעם של עונת החגים. ``מתמודדי ``האח הגדול``    צילום: אתר קשת    
ראשון בשידור |
 
דוד ורטהיים

מה משותף לדרוקר, שלח ובובליל? שלושתם עשו היסטוריה. רייטינג שבועי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השבוע האחרון של החגים, עשה את מה שלא עשו קודמיו בשנים האחרונות - הוא שבר את שיאי הצפייה, בשבוע שנחשב בין החלשים בשנה. האחראי הישיר לכך הוא כמובן "האח הגדול", ששינה את הרגלי הצפייה במהלך כל תקופת החגים: לראשונה מתחילת המדידה, נרשמה הצפייה הגבוהה ביותר בערוץ 2 (17.2 % במשקי בית), מה שאומר שיש עתיד לטלווזיה בחג, אם יש סביבה באזז כמובן. בהקשר זה, מיותר להוסיף שגם השבוע "האח הגדול" מוביל את הטבלה השבועית, ומאפשר לימי השידור של 'קשת' להביא לעלייה של פי 2 בצפייה בערוץ 2 (בהשוואה לשנים קודמות). הודות לאותו אח מכניסה הזכיינית כהרגלה 4 תוכניות לטבלה השבועית ומותירה את משדרי החדשות ואת 'רשת' עם מספר זהה של 3 נציגויות. הנציגות השנייה של 'קשת' אגב, כפולה אף היא ומורכבת מ"פעם בחיים", המדורגת במקומות השישי והעשירי בטבלה, לא מעט בזכות האח, המשודר לפניהן.

השיא המעניין שנרשם השבוע, מעבר לכיבוש הבובליל את הפסגה, שייך ל"שישי" עם שלח ודרוקר. המהדורה, שקבלה 9.6% עם פיק של 14.4%, קבעה שיא חדש למהדורה מאז עלייתה לאוויר במאי 2006. ההצלחה של "'שישי" מעניינת במיוחד משום שהפעם לא מדובר בזינוק מטאורי אלא בעלייה מתונה שהמשיכה מאז עלייתה לאוויר ונגסה שוב ושוב בנתוני הצפייה של אולפן שישי של הערוץ ה-2. יאיר לפיד, שהחליף את אהרל'ה ברנע, תרם אף הוא לנסיגה באחוזי הצפייה של המהדורה בהגשתו אך אם עד כה לא היה ברור אם אלו נטשו את הזירה החדשותית או עברו למתחרה, דווקא העובדה שמדובר בכיבוש זוחל, מאשרת את התזה שמדובר במגמה הדרגתית של מעבר צופים. בשורה התחתונה, בבית הורד יכולים כבר לפתוח את בקבוקי יין הנתזים-באופן קונסיסטנטי המהדורה עשתה את מה רבות וטובות לפניה התקשו לעשות במשך שנים.

קצת על נתוני הצפייה בשבת. היפה והחנון שמתכוננים לגמר מייצרים 12.1% צפייה, חדשות ערוץ 2 נהנות מ-20.9%, מפרץ האהבה נשאר יציב עם 18.4%, והסדרה החדשה של הילה נחשון "התחתנתי עם כדורגלן" נהנית מנתון סביר של 16.4%.

העשירייה הפותחת

1) האח הגדול 2008 – הדחה- קשת % 32
2) האח הגדול 2008- קשת- % 27.9
3) חדשות 2- % 22.6
4) שבוע סוף- רשת % 22.2
5) חדשות שבת- % 20.8
6) פעם בחיים – שלישי- קשת % 19.6
7) מפרץ האהבה – חמישי- רשת % 19
8) מפרץ האהבה-שבת- רשת % 18.4
9) אולפן שישי % 18.2
10) פעם בחיים – ראשון- קשת % 18.1
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by