בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
דרוקר שואו 

דרוקר שואו

 
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

בעוד רביב דרוקר מסביר למה החליט לבסוף לתבוע את "ידיעות אחרונות" נפתחה מולו חזית חדשה, הפעם מכיוון לשכת אולמרט: "מהדורת השישי נגועה בשפלות, זילות ומעוררת גועל". עייפים? זה עוד לא הכל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחסל חשבונות עם פינת חיסול החשבונות. גלנטי נגד דרוקר
 מחסל חשבונות עם פינת חיסול החשבונות. גלנטי נגד דרוקר 
 צילום: רוני שיצר 
 
הבלוג של רביב דרוקר לא נח לרגע. אמש (ד') פרסם בו דרוקר את התייחסותו הראשונה לתביעת הדיבה שהגיש נגד עיתון "ידיעות אחרונות". "לא יכולתי לשאת את המחשבה שאני אשתפן מול העוצמה של "ידיעות", שהם יגידו עליי דברי שקר, ממניעים זרים ואני אשתוק", כתב דרוקר, "שכנעתי את עצמי, שהמאבק שלי נגד "ידיעות" הוא מאבק יותר גדול מהמאבק הפרטי שלי. לפעמים אני קצת פחות משוכנע בזה, אבל כל הזמן מרגיש לי, שהדרך בה מתנהל "ידיעות" היום היא איום על הדמוקרטיה הישראלית. לא פחות ולא יותר". אולם כמה שעות לפני פרסום הפוסט, נודע כי נפתחה חזית חדשה מול דרוקר, הפעם ישירות מבית ראש הממשלה. יועצו הבכיר של ראש הממשלה, ינקי גלנטי, פנה ליו"ר הרשות השנייה, נורית דאבוש, בתלונה נגד דרוקר, בעקבות מהדורת יום שישי של ערוץ 10. גלנטי האשים את דרוקר כי הכפיש את אולמרט באופן שאינו מקצועי ב"פינת חיסול החשבונות" של המהדורה.

"דרוקר, עיתונאי (?), שכף רגלו לא דרכה בלשכת ראש הממשלה מזה שנתיים ימים בשל אופיו ודרכי עבודתו הנלוזות, על אף בקשות חוזרות ונשנות מצידו, החליט לחסל חשבון עם ראש הממשלה", כותב גלנט, "איננו יודעים מניין שאב דרוקר את הציטוטים שייחס לראש הממשלה שכן רה"מ לא שוחח איתו מאז החל את כהונתו. ללשכתנו הוא נוהג להתקשר לעיתים נדירות ביחס לכתב המסקר באופן שוטף כביכול את המתרחש בה ואיש מאיתנו לא העביר לו את הציטוטים האמורים. כהרגלו, לא טרח דרוקר לוודא את העובדות, אבל לכך כבר התרגלנו ומהתנהגותו הנלוזה הזו בחרנו להתעלם במשך חודשים ארוכים כך שלא היה בכך כל חידוש".

גלנטי כותב עוד כי "החידוש הגיע אחר כך, בעריכה המגמתית והזדונית ובדברי ההבל אשר נמנעתי מלצטט אותם כאן. תסכולו רב החודשים של דרוקר הביאו אותו ככל הנראה להנמיך את רמת הביקורת ושפתה כאילו ביקש בכוח לחסל חשבון. לכנות ראש ממשלה בישראל "דיבוק"? להאשים אותו בשקרנות ללא כל סיבה? לקרוא לממשלה שמכהנת כדין לא לגיטימית? האם מישהו בערוץ 10 איבד סופית את שיקול הדעת?". עוד מוסיף גלנטי כי עצם פנייתו ליו"ר הרשות דאבוש מהווה יציאה מהכלל משום שמדובר כאירוע חריג שבו מדובר בשפלות, זילות והגועל הכללי שהוא מעורר".
 

דרוקר: אין לי שום חשבונות עם רה"מ

 
בתגובה להאשמות החריפות של יועץ ראש הממשלה, לא עברה יממה נוספת ודרוקר פרט את מערכת היחסים הבלתי נגמרת עם רה"מ. "גם גלנטי יודע שכמה מהידיעות הכי משמעותיות, שנוגעות לאולמרט, אני פרסמתי. רק לפני כחודש פרסמתי ב"שישי" על כוונתו של אולמרט להתפטר יומיים לאחר מכן. אגב, לא עשיתי סוד ממצב היחסים שלי עם אולמרט. למעשה, סיפרתי על כך בראיונות ובשידורים שונים".

באותו פוסט ציין דרוקר כי הוא בחר בשפה בוטה כי "חשבתי שאולמרט חצה את כל הגבולות. לנסות לסגור הסכם מדיני מרחיק לכת בשלב הזה של כהונתו? מה, הוא יצא מדעתו?". לגבי חיסול החשבונות הוסיף דרוקר "על מה בדיוק אני מחסל חשבון עם אולמרט? אין לי שום חשבונות איתו. גלנטי יודע שמעולם לא באתי אליו בטענה שאולמרט מדבר עם עיתונאים אחרים ולא איתי, או מעביר להם מידע ולא אליי".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by