בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
חוק המיחזור 
 
 שרשת המזון. דרוקר, שלח, פנאי פלוס ורייטינג   
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

לפני שבועיים הם היו אמורים להתנוסס על השער של פנאי פלוס. משזה נגנז, ריטיינג קפץ על השלל. שרשרת המזון של דרוקר ושלח במסדרונות מדריכי הבידור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיחזור חומרים הוא כלל ידוע בעיתונות ועל כל מרואיין טוב שפוספס, תמיד יצוץ מתחרה שיהנה מההפקר. אולם כשמדובר בקרב ההיסטורי בין 'רייטינג' מבית מעריב לבין 'פנאי פלוס' של ידיעות, כל התותחים נשלפים, גם השקופים בהם. לפני כחודש ראיינה הדס בשן כתבת 'פנאי פלוס', את רביב דרוקר ועופר שלח לכתבת שער על עבודתם הקשה ב'אולפן שישי'. לאחר מפגש אחד מתוך השלושה שהיו אמורים להתבצע לצורך התחקיר על השניים, "פרצה" לאוויר העולם כתבתו השנויה במחלוקת של רז שכניק אודות דרוקר.

ההמשך היה טבעי ואולי אפילו מתבקש: דרוקר לא זומן מעולם לשתי הפגישות הנוספות ובמערכת 'פנאי פלוס' הוחלט לגנוז את הכתבה "בעקבות היחסים המתוחים שנוצרו" ועקב האיום שהציג דרוקר בתביעת דיבה כנגד ידיעות אחרונות. על פי דרוקר, "אף אחד לא טרח אפילו ליידע אותו על ביטול הכתבה ולו ולשלח נודע על כך רק לאחר שניסו להשיג את עורכת המגזין נירית וייס, ששהתה בחו"ל באותה עת".
 

שניים רבים-שלישי לוקח

 
אלא, שבגיליון 'רייטינג' האחרון התברר כי יש מי שנהנה מהסאגה המעייפת בין דרוקר לבית ידיעות. על שער הגיליון האחרון התנוססה כתבת השער על? כן, בדיוק, רביב דרוקר ועופר שלח. בכתבה עצמה, שעסקה אף היא בעבודתם ופועלם של השניים, הוקדש מקום מיוחד וקודם לכל, של סיקור פרשת דרוקר-ידיעות. האם מישהו במעריב עוסק במיחזור חומרים? האם ב'רייטינג' נהנים מהשאריות של פנאי פלוס? גרוע מכך, האם מישהו בגיליון הנכבד "חוגג על הדם"? לא ברור איזו תשובה גרועה יותר, מה שידוע הוא שהראיון כשלעצמו, לא סיפק אותה.

נירית וייס אישרה ל-nana10 את קיום המפגש לצורך הכנת הראיון עם דרוקר ושלח שלבסוף נגנז, ובתגובה על הראיון ב'רייטינג' הוסיפה כי "העובדות מדברות בעד עצמן. מדובר בכתבה שהחלטנו לגנוז ואילו הם מפרסמים אותה כעת".

ב'רייטינג' בחרו שלא להגיב על הדברים.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by