בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסביב לשכונה 
הבלוג ועונשו 

הבלוג ועונשו

 
מסביב לשכונה |
 
ליבי בגנו

הבלוגר שהדליף שירים חדשים של "רובים ושושנים" נעצר על ידי ה-FBI וצפוי לעונשים כבדים. ראו הוזהרתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אכלו לי, שתו לי. אקסל רוז
 אכלו לי, שתו לי. אקסל רוז   
בלוגרים הטו אוזן. עמיתכם, שהדליף שירים חדשים של הלהקה המיתולוגית רובים ושושנים, נמצא חזק על הכוונת על ה-FBI. הבלוגר, בחור מלוס אנג'לס שהדליף ביוני האחרון תשעה שירים מהאלבום המיוחל של גאנז "דמוקרטיה סינית", נעצר אתמול בחשד להפרת החוק הפדרלי המגן על זכויות יוצרים. דובר מטעם ה-FBI, סיפר כי סוכנים עצרו את קווין קוגיל בן ה-27 בביתו אחרי שהעלה אותם לאתרו antiquiet.com

יש שיגידו, שיותר מאשר עבירה פדרלית, מדובר כאן בשירות לציבור. אחרי הכל, אקסל רוז וחברי להקתו המתחלפים תדיר עובדים ומלטשים את האלבום כבר יותר מעשור ועדיין לא שחררו ולו תו אחד למעריצים הרעבים. הערבות לקוגיל נקבעה על סך 10 אלפים דולר ודיון מקדים בתיק נקבע ל-17 בספטמבר. אם יורשע הבחורצ'יק הוא עשוי לקבל תקופת מאסר של 3-5 שנים בכלא פדרלי. נציגים מטעם הלהקה קיבלו עדכון על המעצר והחליטו לא להתערב ולהשאיר את הטיפול בעניין לידי הרשויות.
 
 
כשהחלו לרוץ שמועות על העלאתם של השירים לאתר, הטראפיק עלה בחדות, השבית את השרת של קוגיל והביא את הלייבל של הלהקה לצאת למלחמת חורמה בבלוגר החצוף. הוא מצדו, החל לשקשק, מחק את השירים אך לדאבונו, מחלקת החנונים ב-FBI כבר עלתה על העניין. בזמן שתושאל, הודה קוגיל שהעלה את השירים לאתר אך לא חשף כיצד הם הגיעו לידיו.

למרות שעדיין אין תאריך רשמי ליציאת האלבום הנכסף של גאנז, סינגל רשמי ראשון, ישוחרר לחנויות ב-14 בספטמבר.
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by