בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
לא מלך הרייטינג 
 
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

ישראל בר-און וגמר כוכב נולד לא הצליחו לכבוש שיא רייטינג חדש והסתפקו ב - 33.8%. פחות מהעונה החמישית אבל יותר מרוב העונות האחרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל בר-און, הכוכב הנולד מאמש, לא הצליח להנפיק עבור הגמר שיא רייטינג חדש ועל פי דיווח ראשוני גמר התוכנית הביא אמש נתון נאה של 33.8%. אולם בקשת מרוצים: הגמר הגדול, בשילוב פרשיית הזוועה של רוז שהותרה אמש לפרסום, הקרינו על סביבותיהן והביאו להעשרת שיעורי הצפייה במרבית שידורי הערוץ.

בר-און כאמור, השיג הישג נאה אך לא הצליח להשוותו לגמר כוכב נולד בשנה שעברה, בו זכה בועז מעודה, שהניב 35.9 אחוזי צפייה, הנתון הגבוה ביותר מאז עלתה התוכנית לאוויר בשנת 2003. בשנה שלפני, שיא הצפייה עמד אמנם על 36% ברגע הזכייה, אך בשורה התחתונה ג'קו לא הצליח לשבור את השיא שקבע סעדו בשנה קדמה לה (כוכב נולד 3) והביא רק 31.5%. בגמר העונה השנייה אגב, עמד ממוצע הצפייה על נתון זהה לזה של ג'קו, ואילו הגמר הראשון, בו זכתה נינט טייב, זכה ל-26.3 אחוזים בלבד.

מבחינת העונות עצמן, הרייטינג של "כוכב נולד" השנה זכתה לשיעורי הצפייה הגבוהים ביותר, שהגיעו ל-23.6% בממוצע בכלל האוכלוסייה, לא כולל הגמר. לצורך השוואה, העונה הקודמת, של מעודה, השיגה רייטינג של 23% בממוצע ובעונה שלפניה, שבה זכה ג'קו אייזנברג, נרשם נתון נמוך יחסית של 18.9% בממוצע. העונה השלישית, שבה כיכב יהודה סעדו, זכתה לצפייה ממוצעת של 21.1% - יותר מנתוני העונה השנייה בהשתתפות הראל מויאל והראל סקעת, שקיבלה 18.3%. דווקא העונה הראשונה, שבה זכתה נינט טייב, השיגה את הנתונים הנמוכים ביותר: ממוצע של 17% בכלל האוכלוסייה.

ברמת שיאי הרייטינג, בפועל, תוכניות הגמר של הכוכבים הנולדים לא כבשו מעולם שיאים חסרי תקדים. לצורך השוואה, גמר "הישרדות האיים הקאריביים", ששודר במאי השנה בערוץ 10 היה המשדר הנצפה ביותר מבחינת מספר האנשים שצפו בו מאז החלה המדידה בטלוויזיה המסחרית בישראל. עם זאת, גם גמר "הישרדות", שהשיג 36 אחוזי צפייה, לא כבש אף הוא את שיא הרייטינג (באחוזים) ולשם השוואה, תוכנית הפתיחה של "ארץ נהדרת", בעונה החמישית, עקפה את "הישרדות האיים הקריביים" באחוזי הצפייה של משקי הבית וקיבלה בזמנו 36.2 אחוזים.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by