בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
לרדת בגדול 
 
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

רייטינג שבועי: קשת ממשיכה להוביל את טבלת הצפייה השבועית אבל לא בכל קצפת יש גם דובדבן - העוגה הטלוויזיונית לקראת סוף הקיץ מראה סימנים של קשיים בעיכול. ו'מה קורה'? בצניחה חופשית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדובר בשגרה. את העשירייה הפותחת של הרייטינג השבועי פותחים הקבועים של הקיץ: כוכב נולד של ראשון ושני (עם 27.1% ו26.8% בהתאמה) ומיד אחריהם הכוכב השלישי - רוקדים עם כוכבים, של רשת, עם לקט אפוי שמקבל 18.8%. הגדולות שניבאו לפוליגרף מתבדות שבוע אחרי שבוע, והבייבי הקייצי של רשת ממשיכה את מגמת הירידה בצפייה בתוכנית בעקבות שינוי שעת השידור. הפוליגרף, שכבר הגיעה לכנסת, זוכה להיכנס למקום החמישי עם 17.5% בלבד, קצת יותר מחצי (!!!) ממה שהשיג סוקניק בתוכנית הראשונה לפני כחודש. איך אמר בן גוריון, האמת המרה – אבל האמת.

מבחינת חלוקת הנציגויות, קשת - השיאנית הקבועה מכניסה חמש נציגויות, רשת עם שלוש (אחד נגד 100 ורוקדים עם כוכבים) וערוץ 10, למרות היפה והחנון ממשיך את מסורת אי הכנסת ולו נציגות אחת לעשירייה. חברת החדשות של ערוץ 2 מתמקמת במקום הרביעי עם ממוצע של 18.2% ועם 16.3% בחדשות השבת.

האולימפיאדה, שכבשה בשבוע שעבר את המקום השני בטבלה והכניסה כעבור חודשים נוכחות מרשימה לערוץ 1, לא הצליחה להשחיל שום תחרות לעשירייה. במילים אחרות, למרות שהיא ללא ספק שאבה כמות צופים גדולה במהלך הימים וזאת משום הבדלי השעות, היא לא הצליחה לנגוס בשעות הפריים טיים באופן משמעותי ולהתחרות בגדולים. עם זאת כאמור, חותמה הוטבע, כנראה בירידת כוללת של נתח הצפייה אצל שאר הזכייניות.

את הצניחה הגדולה ביותר השבוע רושמת 'מה קורה' עם לינוי בר גפן. מהישג חסר תקדים לרצועה בעקבות ההגשה של כוכב נולד, התוכנית יורדת למקום העשירי (ועדיין, המכובד) ומתייצבת על ממוצע של 15.2% לשלוש התוכניות. עדי אשכנזי, עם שידור חוזר שלישי ממשיכה להתברג במקום השמיני והמכובד אך מעלה את תחושת ה"מה עם חומרים חדשים?", דרגה אחת למעלה.

העשירייה הפותחת

1) כוכב נולד 6 - שני - קשת 27.1
2) כוכב נולד 6 – ראשון - קשת 26.8
3)רוקדים עם כוכבים 2008 – לקט – רשת % 18.8
4)חדשות 2 – חברת החדשות 18.2%
5)הפוליגרף - רשת % 17.5
6) חדשות השבת – חברת החדשות % 16.3
7) סופר נני עונה 2 - מעקב - קשת 16.2
8) עדי אשכנזי - מה זה השטויות האלה עונה 3 ש.ח – קשת % 16
9) אחד נגד 100 - רשת % 15.6
10) מה קורה קשת % 15.2
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by