בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
הדרך אל הגאולה 
 
 הופכים אבן על אבן. הערוץ הראשון בדרך לגאולה     צילום: יוסי מימוני    
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

לאחר שאתמול נדהמה הארץ בשל נטישתה הבלתי צפויה של גאולה אבן מהנחיית "יומן" וכבר החל רחש השמועות וההימורים על המועמדים. הערוץ הראשון: המחליף יהיה משורותינו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יממה אחרי פרסום הודעתה של גאולה אבן על רצונה לעזוב את הגשת "יומן" לאחר שש שנות הגשה, ובערוץ הראשון עדיין מסרבים לעכל את הבשורה. גורם ברשות השידור אמר היום ל-nana10 כי הדבר כלל וכלל לא סופי ובכוונת מוטי שקלאר, מנכ"ל רשות השידור, לנסות ולשכנעה להישאר בתפקיד בפגישה המכרעת שתהיה לשניהם בימים הקרובים. בלי קשר לפגישה, בערוץ ובסביבותיו, כבר החל רחש השמועות וההימורים על המועמדים להחליפה. בין השמות שהועלו: קרן נויבך (שתאלץ לוותר על תוכניתה ברשת ב'), איילה חסון ואפילו רטרו של חיים יבין ויעל שטרנהל (שעושה כרגע את ימיה בארץ).

גם שאר ההערכות מדברות על כך שאבן, שהודיעה על כוונתה להישאר בערוץ בתפקיד אחר כפי הנראה לא בתחום האקטואליה אלא במחלקת התרבות, תהיה נתונה בימים הקרובים בלחץ בלתי פוסק מצד גורמים שונים להישאר בתפקידה. עם זאת, בערוץ לא ימהרו כפי הנראה להצניח מנחה מוביל מערוץ אחר או להמציא את הגלגל מחדש כפי (ואולי בגלל) מה שעשו באולפן שישי עם יאיר לפיד. גורם אחר הוסיף כי "אין לנו שום כוונה לחפש טאלנטים, אנחנו מעדיפים מישהו משורותינו, שגדל וצמח כאן".

כזכור, לפני שנה אבן הייתה המועמדת המובילה בערוץ להחליף את חיים יבין הפורש. אבן, שעמדה על מחיר אותו הערוץ לא הסכים לשלם ויתרה לבסוף מיוזמתה על ההצעה והמשיכה בהגשת "יומן". ינון מגל ומירב מילר כאמור, התיישבו במשבצת היומית ומאז שקטה הספינה המיטלטלת לכמה חודשים, עד ההגעה לשרטון הנוכחי.
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by