בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שתיקת הקומוניקט 
המתנחלים נגד הרשות השנייה  
 
 היה או לא היה? קמפיין לזכרון גוש קטיף   
שתיקת הקומוניקט |
 
דוד ורטהיים

הרשות השנייה פסלה תשדיר "הדליקו נר לגוש קטיף" של מתנחלים. הרשות השנייה: "לא היה ולא נברא, מדובר בתעלול יחצ"ני". הפוליגרף - לקמפיין שלא היה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הרשות השנייה לרדיו וטלוויזיה פסלה תשדיר של המטה העולמי להצלת העם והארץ 'הדליקו נר לגוש קטיף', לקראת יום השנה השלישי להתנתקות". כך נכתב במייל שנשלח לכל אמצעי התקשורת ואף עלה כידיעה לכל דבר ועניין ב'ישראל היום'. הקמפיין, על פי יוזמה של ארגוני הימין והמטה להצלת העם והארץ לצרוב את תודעת חורבן גוש קטיף בציבור, היה אמור להיות משודר ברדיו הדתי חרדי 'קול חי'. על פי עו"ד אביעד ויסול, החתום על הידיעה: "הרשות השנייה החליטה לפסול את התשדיר בטענה כי מדובר בפרסומת בנושאים השנויים במחלוקת".

בעקבות הפסילה השערורייתית לכאורה, הוסיפו אנשי המטה כי "מדובר בחוצפה הגובלת ברשעות: שלוש שנים אחרי, עדיין אלפי מגורשים מושלכים כדומן על פני האדמה במחנות פליטים בקראוילות. רובם מוכי אבטלה, מספר המחלות ביניהם פי שנים מכלל האוכלוסייה, ילדים רבים סובלים מטראומות, וצעירים מקפדים את חייהם משברון לב. האם הרשות השנייה הייתה פוסלת תשדיר להדליק נר ליצחק רבין? נפנה עם העניין הזה לבג"צ".

בניגוד לפרסומים אתמול, מבדיקת nana10 עולה כי המטה להצלת העם והארץ ביצע למעשה קמפיין יח"צ על קמפיין שמעולם לא הוגש. גם ברשות השנייה טענו כי לא היו דברים מעולם. "לא הגיע לידינו כל קמפיין הנוגע לעניין המדובר ולכן מובן מאליו שלא יכולנו לפסול או לאשר אותו", טענו שם. "יצרו איתנו קשר מקול חי ושאלו אם נוכל לאשר קמפיין כזה, ולמרות שהנושא שנוי במחלוקת, תשובתנו הייתה חד משמעית: ברגע שיוגש הקמפיין באופן רשמי נשקול את העניין לגופו".
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by