בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מימוש נכסים 
מכירת חיסול  
 
 עמוד האש או תקומה? הערוץ הראשון   
מימוש נכסים |
 
דוד ורטהיים

בצעד אסטרטגי חסר תקדים לערוץ הראשון, נחתם בימים האחרונים הסכם שיתוף פעולה עם HOT לשידור משחקי אולימפיאדת בייג'ן ב VOD. לפני כשבועיים נתבשרנו על מימוש נכסים דומה של הערוץ מול אתר ONE. הערוץ הראשון: "הכל במסגרת הערכות הניו מדיה החדשה". 'עמוד האש' או 'תקומה'?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בצעד אסטרטגי חסר תקדים לערוץ הראשון, נחתם בימים האחרונים הסכם שיתוף פעולה עם VOD HOT לשידור משחקי אולימפיאדת בייג'ן. זאת כאשר לפני כשבועיים הערוץ מכר את זכויות השידור למשחקים גם לאתר ONE, בבלעדיות. השלב הראשון בשיתוף הפעולה יחל ב- 8.8.08, עם תחילת שידורי האולימפיאדה מבייג'ין ויכלול את שידורי האולימפיאדה שישודרו בערוץ הראשון בקטגוריה מיוחדת שתפתח בשירות ה- HOT VOD.

הקטגוריה שעלותה החד פעמית תהיה 10 ₪ בלבד, תשדר את טקס הפתיחה של האולימפיאדה ואת כלל שידורי התחרויות שמשודרות לאורך כל שעות היממה. השנה, בשל הפרשי השעות ישודרו מרבית השידורים והתחרויות המרכזיות בשעות הבוקר המוקדמות והצהריים, אך בערוץ הראשון מדגישים כי בעזרת שירות ה- HOT VOD ניתן יהיה לצפות בשידורי האולימפיאדה בכל זמן נתון.

בתוך כך, ברוממה מתגאים ומדגישים את הסכם שיתוף הפעולה הכולל עם HOT במסגרתו ניתן יהיה לצפות מספטמבר הקרוב במיטב פניני התרבות ונכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית שברזומה שלהם נמצאים גם 100% רייטינג, כ'ריץ רץ', 'תקומה' ו'עמוד האש'. שידורי הערוץ יחולקו לפי נושאים, כגון דרמה, תוכניות ילדים, בידור, תעודה ועוד.

לרשות השידור העניין אינו נראה מוזר. העובדה שהערוץ ממשש נכסים שידורים שנקנו באגרת משלם המיסים ומוכר אותם מאוחר יותר למדיות אחרות כך שהצופים למעשה משלמים פעמיים, אינה נראית לאיש חשודה. מהרשות נמסר כי "שיתוף הפעולה עם HOT להעברת תכניי הרשות ב- VOD הינו חלק מהאסטרטגיה של רשות השידור ביחס להפצת תכניי רשות השידור במדיה החדשה. האינטרס הציבורי לנגד עינינו, רשות השידור מעוניינת לאפשר לציבור הרחב נגישות לתכניות בעלות ערך תיעודי ועכשווי הנוגעות להיסטוריה ולהווי הישראלי".

מ HOT נמסר כי "אנו שמחים לצרף לשירות ה- HOT VOD לצד תוכניות האקטואליה וסדרות הדרמה החדשות ביותר את מיטב פניני התרבות הישראלית שנמצאים בארכיון הערוץ הראשון ולתת הזדמנות לחצי מיליון בתי אב ליהנות מהם ללא תשלום ולהתרפק על הנוסטלגיה הישראלית במיטבה".
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by