בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טופס טיולים 
בן שני מצטרף למערכת עובדה 
 
 יצטרף לדיין. שני    צילום: יח``צ    
טופס טיולים |
 
דוד ורטהיים

ישמש כתב קבוע בתכנית התחקירים של אילנה דיין החל מהעונה הקרובה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בן שני, חתן פרס סוקולוב לעיתונות אלקטרונית לשנת 2005, מצטרף לצוות "עובדה". שני ישמש כתב בתכנית התחקירים של אילנה דיין, ויהפוך חבר בצוות הקבוע של התכנית החל מעונת השידורים הקרובה. זו תהיה עונתה ה 15 של התכנית – היחידה שמשודרת בערוץ 2 מיום הקמתו.

שני, בן 38, עבד בחדשות 10 מאז הקמת החברה. בשנים האחרונות שימש כתב בתוכנית "שישי עם רביב דרוקר ועפר שלח" וביים שורה של סרטים דוקומנטאריים שזכו להדים רבים כ"רבין", "ילדי רמדיה", "אלכסנדר הגדול" ו"רלף".

בן שני: "אני מסיים בתחושת סיפוק גדולה שש שנים מרתקות בחדשות 10. מקום שהעניק לי הזדמנויות וקרדיט ללא גבול. על כך אהיה תמיד אסיר תודה לראודור בנזימן, מודי פרידמן וחברי ומנהליי ב-10 לאורך השנים. אני שמח להצטרף לקשת אל אילנה דיין והצוות המוביל של "עובדה" שנחשבה בעיני תמיד כסמן של איכות ומקצוענות בתחום העיתונות והעשייה הדוקומנטארית בטלוויזיה בישראל".

אילנה דיין: "לא עולה בדעתי שם של עיתונאי, איש טלוויזיה, שרצינו לצרף לשורותינו יותר מאשר את בן. מדובר באחד העיתונאים המוכשרים שצמחו בעולם הטלוויזיה בשנים האחרונות. באקלים שבו החיבור בין העיתונות לטלוויזיה אינו מובן מאליו, בן הצליח למצוא את המקום המדויק שבו הוא נותן מקום למילה, כמו גם לתמונה המצולמת".
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by