בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מלונדון לירושלים 
פאולה הנקוקס תהיה כתבת CNN בישראל 
 
 הנקוקס במקום שוברט. CNN ישראל (צילום: יח``צ)   
מלונדון לירושלים |
 
דוד ורטהיים

החלפות ב CNN: פאולה הנקוקס, מצטרפת לנציגות CNN בישראל החל מהשבוע, ותשמש כשליחת הרשת בארץ. היא תחליף בתפקידה את אתיקה שוברט שתעבור לרשת בלונדון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתבת CNN, פאולה הנקוקס, מצטרפת לנציגות CNN בישראל החל מהשבוע, ותשמש כשליחת הרשת בישראל. היא תחליף בתפקיד את אתיקה שוברט שתעבור לרשת בלונדון. במסגרת תפקידה החדש תעביר הנקוקס דיווחים שוטפים לצופי CNN על המתרחש בזירה הפוליטית, הצבאית, הכלכלית והתרבותית בישראל. במקביל תעביר הנקוקס דיווחים על המתרחש באזור.

הנקוקס סיקרה בין היתר את רעידת האדמה בפקיסטן, את המלחמה בעיראק, ואת אסון הצונאמי באסיה. בנוסף סיקרה הנקוקס בעבר גם את הסכסוך הישראלי-פלסטיני ואת המאבק של ישראל מול חיזבאללה. בתקופה האחרונה שימשה הנקוקס כתבת ונציגה של הרשת בלונדון.

הנקוקס הגיבה על מינויה לכתבת הרשת בישראל, ואמרה כי "אני שמחה מאוד להיות בישראל בתקופה שבה יש התפתחויות חשובות כל כך באזור המשפיעים על המתרחש בזירה הבינלאומית. לאחר עשר שנים כנציגת הרשת בלונדון, יש בי רצון עז לשדר מאזור שיש לי בו עניין רב".

לדברי סגנית נשיא בכירה ברשת CNN הבינלאומית, פריסה קוסרהבי, "אני סמוכה ובטוחה שלפאולה הנקוק יש את היכולות, הניסיון והחזון לספק כיסוי עיתונאי מצוין מאזור כה חשוב כמו המזרח התיכון. פאולה היא עיתונאית מהדרגה הראשונה של CNN עם ניסיון מרשים ותחושת שליחות עיתונאית".
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by