בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חיזוק סדרתי 
Showtime ב - yes  
 
 חיזוק סדרתי. yes (צילום: יח``צ)   
חיזוק סדרתי |
 
דוד ורטהיים

"העשב של השכן" ו"וידוייה הסודיים של זונת צמרת" יזכו לעונות נוספות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשת הפרימיום Showtime הודיעה על הזמנה לעונות נוספות של הסדרות "העשב של השכן" ו"וידוייה הסודיים של זונת צמרת", מה שיביא אותן, בהתאמה, אל עונות 6 ו-3. כך נודע לנענע10.

"העשב של השכן" בכיכובה של מרי-לואיז פארקר, זוכת גלובוס הזהב על משחקה בסדרה, תעלה בעונה חדשה, רביעית במספר, בספטמבר הקרוב ב-yes stars1 וב- yes stars HD. הסדרה אגב, מועמדת השנה ל-3 פרסי אמי כולל מועמדות למרי-לואיז פארקר בקטגוריית השחקנית הטובה ביותר בקומדיה.

"וידוייה הסודיים של זונת צמרת" היא סדרה בריטית מבית ITV המבוססת על הבלוג של בל דה-ז'ור, זונה לשעבר שסיפוריה על חוויותיה כזונת צמרת לשעבר הפכו לשיחת היום בבריטניה והולידה גם ספר שנכנס לראש רשימת רבי המכר בבריטניה. כוכבת הפופ לשעבר בילי פייפר ("דוקטור הו") השילה את דימוייה התמים והשתחלה לתפקיד זונת הצמרת. פייפר כה הרשימה בתפקידה עד שרשת Showtime החליטו שלא להפיק לסדרה גרסה אמריקאית אלא לרכוש את הסדרה הבריטית המקורית וכן התחייבו להמשך הפקתה של הסדרה "כי אף אחת אחרת לא יכולה להיכנס לנעליה של בילי". העונה הראשונה של הסדרה שודרה השנה ב-yes והעונה השנייה מצטלמת בימים אלו.

בד בבד Showtime הכריזו שהם מתכננים ספין-אוף לאחת הדמויות ב"ישנן בנות", אם כי טרם התקבלה החלטה איזו מהן תמשיך. העונה השישית והאחרונה בסדרה תעלה ברשת בתחילת 2009.
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by