בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שקר או אמת? 
רשת נכנעה: תשנה את שעת שידור הפוליגרף 

רשת נכנעה: תשנה את שעת שידור הפוליגרף

 
שקר או אמת? |
 
מערכת נענע

"רשת" קיבלה החלטה הבוקר לשנות כבר השבוע את סדר שידור התוכניות של ימי רביעי, כך ש"עד החתונה" תפתח את שידורי הפריים ומיד לאחריה "הפוליגרף". רשת: "הרגולטור האמיתי בנושא הם הצופים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 צילום: נכנעה. הפולגרף (צילום: יח"צ) 
 
"רשת" קיבלה החלטה הבוקר לשנות כבר השבוע את סדר שידור התוכניות של ימי רביעי, כך ש"עד החתונה" תפתח את שידורי הפריים ומיד לאחריה "הפוליגרף". שינוי שעת השידור מהווה כניעה מוחלטת של הזכיינית לרגולטור, שהתעקש על שינוי שעת השידור לכזו בה אינם צופים ילדים.

בימים האחרונים נאספו בחברה מאות תגובות לגבי התוכנית המבטאות מעורבות חסרת תקדים של הצופים בתכני התוכנית. מרשת נמסר: "צפינו את המעורבות הגבוהה של צופינו בתכני התוכנית. פורמטים חדשניים מסוג זה מעוררים לא פעם דיון סוער שמגדיר שוב ושוב את המרחב הטלוויזיוני ואת גבולותיו. הצופים הם קבוצת המיקוד והרגולטור האמיתיים והחשובים ביותר מבחינתנו, אנחנו קשובים להם ולהתעניינותם הרבה בתוכנית כמו שהתבטאה ברייטינג הגבוהה של שידור הבכורה. החלטנו על שינוי שעת השידור החל מהשבוע הקרוב ואנחנו צופים שיעורי צפייה גבוהים לא פחות".

עוד נמסר מרשת כי "התערבותה של הרשות השנייה בקביעת לוח השידורים היא תקדים מסוכן של צנזורה על תכנים והיא חורגת מסמכותה של הרשות. אין ספק כי בספרי ההיסטוריה של הטלוויזיה תחת הערך "הפוליגרף" תכתב הרחבה על התערבות בוטה של הרגולטור בשיקולים מערכתיים ולאו דווקא דיון כזה או אחר בתכני התוכנית".
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by