בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסביב לשכונה 
"מחפשים אהבה" נמכרה לארבע מדינות 
 
מסביב לשכונה |
 
דוד ורטהיים

זכויות השידור והפורמט של תכנית השידוכים נמכרו לצרפת, פולין, פינלנד וטורקיה. התכנית, שהופקה באולפני הרצליה, תשווק ותופץ ע"י "ARMOZA FORMATS". אבי ארמוזה, מבעלי החברה: "המגמה הבינלאומית היא לחזור לתכניות הכרות בלב הפריים טיים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זכויות השידור של "מחפשים אהבה", תכנית השידוכים של ערוץ 10 בהנחיית גלית גוטמן ובהפקת אולפני הרצליה, נמכרו לארבע מדינות בעולם. התכנית משווקת ומופצת בעולם ע"י חברת ההפצה "ARMOZA FORMATS" בבעלותו של אבי ארמוזה.

זכויות השידור של הפורמט נמכרו לחברת סוני צרפת, ענקית הפורמטים פרימנטל מדיה בפינלנד, חברת ATM בפולין וכבר בימים אלו נערכים להפקת הפורמט בטורקיה לקראת שידור התכנית באוקטובר.

"מחפשים אהבה" עם גלית גוטמן, היא תכנית שידוכים כשהטוויסט בפורמט הוא בכך שלא המשודכים קובעים, אלא הקרובים להם בוחרים עבורם את האהבה המושלמת. בכל תוכנית מחפשת שלישית קרובים (בני משפחה, חברים הכי טובים, חברים לעבודה וכד') את האחת או האחד עבור אותו "מחפש האהבה".

השלישייה מעבירה את המועמדים הפוטנציאליים אודישנים ופוסלת את המועמדים שאינם מתאימים לדעתם. בסוף התהליך מציגה השלישייה בפני אותו מושא שידוך, הטופ שבטופ - שני מועמדים סופיים. המועמדים נפגשים עם "המשודך" לדייטים מתועדים. בני המשפחה צופים בקלטות של הדייטים ובוחרים את הזיווג המנצח. ה"מחפש" אינו רשאי לבחור את המועמד בו הוא חושק גם אחרי שפגש את המועמדים וחייב להתמודד עם החלטת קרוביו.

ארמוזה אמר היום לנענע10 כי: "מחפשים אהבה הושקה בהתאמה למגמה הבינלאומית לחזור לתכניות הכרות בלב הפריים טיים. התכנית בולטת במבנה מאד ברור ובזרימה המביאה את התכנית לשיא דרמטי במפגש של בני הזוג בשדה התעופה. הצלחה של שידור התכנית באחת מהמדינות בהן הוא נרכש תאפשר הרחבה ניכרת של ההפצה".
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by