בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הארץ נחשף 
"הארץ" כלכליסט  

"הארץ" כלכליסט

 
הארץ נחשף |
 
דוד ורטהיים

עיתון "הארץ" מדווח: יציבות בכמות המנויים, עלייה קלה ל-TheMarker

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מציג עליה. TheMarker
 מציג עליה. TheMarker    
הנהלת עיתון הארץ, הכולל את העיתון הכלכלי TheMarker, פרסמה אתמול את נתוני המנויים של העיתון. ראוי לציין ש"הארץ" הוא היחיד מבין העיתונים, בפעם הרביעית ברציפות, המפרסם נתונים אלו. מהדו"ח עולה כי מספר המנויים המשלמים לחציון הראשון של שנת 2008, עומד על 65,127 מנויים. המשמעות היא ש"הארץ" שמר על כוחו, זאת בניגוד למגמת הירידה שמציג ענף העיתונות הכתובה.

בנוסף, מדווח העיתון כי בסגמנט הכלכלי, הכולל בתוכו את העיתון היומי והעיתון השבוע יWeek TheMarker חל גידול של כ 3.07% בכמות המנויים, שמספרם עומד היום על 1,927; סה"כ יחד עם העיתון היומי 66,927. את הבדיקה החיצונית של נתוני המנויים והתפוצה, ערך משרד רואי חשבון סומך חייקין KPMG.

מנכ"ל העיתון, יוסי ורשבסקי אמר כי "בשלוש השנים האחרונות נרשמה צמיחה דרמטית ועקבית בכמות המנויים של "הארץ". בחצי השנה האחרונה נרשמה יציבות בזמן שכל שוק העיתונות המודפסת בישראל מתמודד עם ירידה במספר המנויים. אנו שוקדים ומתכננים מגוון פעילויות שיווקיות, אשר יביאו לצמיחה נוספת. לאור התחרות הגוברת בשוק העיתונות הכלכלית וכניסתם של שחקנים חדשים לזירה, צמיחת הסגמנט הכלכלי שלנו בולטת".

הנתונים עליהם מדווח הארץ, מבוססים על נתוני מכירות המנויים ומשקפים רק את כמות המנויים המשלמים ולא את כמות העותקים המודפסים כולה, הכוללת את נקודות המכירה, מנויי ניסיון וכדומה, שנעה בין 75,500 עותקים בממוצע ביום חול לבין 99,700 עותקים בסוף השבוע.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by