בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם כבר לבד 

אם כבר לבד

 
 
יעל נצר

יעל נצר מוצאת סיבה לאופטימיות בעובדה שיונית לוי נשארה בגפה באולפן. יאללה, נמאס כבר לחכות לאביר בחליפה השחורה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כן, לבד. יש לכם בעיה עם זה? לוי (יח"צ)
 כן, לבד. יש לכם בעיה עם זה? לוי (יח"צ)   
יש משהו משותף בין מגישי חדשות לשחקני כדורגל, הם תמיד נראים מבוגרים מכפי גילם. כלומר, יש רגע בחיים שהגיל האמיתי תואם את הגיל שמייחסים להם אבל רוב הזמן יש סטיית תקן של לפחות חמש שנים למעלה.

קחו לדוגמא את יונית לוי שתחגוג השנה 31 קייצים. הגיוני. היא נראית בתחילת שנות ה-30 לחייה, היא מוכשרת ועשתה את כל המהלכים הנכונים כדי להגיע לאן שהגיעה בגיל 31. הבעיה היא שיונית נראית באותו הגיל מהיום הראשון שנחתה באולפן החדשות. לא שאני חלילה חוטאת במרמרת. היא יפה ורעננה אבל רצינית. שנים שהיא רצינית. נו, כמו מישהי בשנות ה-30 לחייה. לפחות עכשיו המראה, הגיל והמצב המשפחתי על המסך הגיעו לסנכרון - ובהתאם לגילה, לוי מתחילה לפתח מניירות של רווקה מזדקנת.

אתמול השתוללה ההודעה הרשמית שיונית לוי תמשיך להגיש את מהדורת החדשות המרכזית בגפה. לחברת החדשות כנראה נמאס סופית מלחכות לאביר בחליפה השחורה. לאחר ניסיון נואש לקבץ מארבעת רוחות שמיים את מיטב אנשי האקטואליה במטרה לרקום מערכת יחסים שוויונית ופוטוגנית עם הנסיכה האדמונית, הוחלט שהיא הכי טובה כשהיא לבדה. כלומר שאין אף אחד שמוציא ממנה טוב. קצת עצוב. לא שהיא צריכה גבר לצידה למקרה וישרפו הנורות בנוה אילן. אבל בכל זאת, לבד באולפן שבתות וחגים?
 

גם ככה היא לא הייתה מהמצחקקות

לא, אתה שמופי. הזוג הנוסף, מיקי ויעקב
 לא, אתה שמופי. הזוג הנוסף, מיקי ויעקב    
אם נבחן לאחור את מערכת היחסים האחרונה שלה נוכל לגלות סימנים מקדימים. בזפזופ מהיר לערוץ המתחרה נראה צמד חמד שאחרי שנים של זוגיות לא פעם מצחיק עצמו בהומור שלא תמיד מובן לנו. ככה זה בזוגיות, בן הזוג שלך לפעמים קצת טיפשי ולא תמיד משעשע אבל אם הוא מנסה לספר בדיחה, אתה תלך איתו ותצחק. תיתן לו גב, תציג חזית מאוחדת כי ככה זה. באש ובמים וכל אלה .

אצל ה"סוקניקים" זה תמיד היה מעט שונה. הוא מנסה להשתנן והיא מחייכת. אבל חיוך כזה שאומר, " אנחנו ארבע שנים ביחד. תן לי להקריא על הפצועים ועזוב אותי מצחוקים באמא שלך". קצת קשה ללכת לישון מחובקים אחרי כזה דבר. ואני בספק אם זה נראה יותר טוב עם בן זוגו החדש של סוקניק, הצב.

לטעמי יונית היא מהמוכשרות בתחומה. לאחרונה אחרי שיצאה לשוק הפנויים פנויות (מקצועית, מקצועית. זה לא שאני היחידה בעולם שלא יודעת על עידו), נראה שהלבד לא מאיים עליה. ואולי טוב שכך. בלי להתכוון היא סוללות עבורנו הנשים דרך חדשה ויוצרת חוקים בהם אנו לא צריכות יותר להיות חינניות, מצחקקות ומרצות. להפך, אין לה בעיה שמדינת ישראל תחשוב שהיא מאכילה את החתולים של נווה אילן בזמנה הפנוי. ואם אני מהמרת נכון נראה לי שבסופו של דבר לא רק החתולים ירוויחו מזה.
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by